האם הדומיין המבוקש פנוי?

מהו שם דומיין?

שם דומיין הוא האופן בו מאתרים ומזהים מחשבים המחוברים לאינטרנט ומשאבים הנמצאים בהם. שם דומיין הוא שמו הבלעדי של ארגון ולא ייתכן מצב בו לשני ארגונים או גופים שונים יש שם דומיין זהה.

כל ארגון או גוף המעוניין להחזיק אתר אינטרנט רושם שם דומיין ומשתמש בו כמעין שם מותג: אות זיהוי מקוון שלקוחות וכל גולשי האינטרנט ישתמשו בו על מנת להגיע למשאביו המקוונים של הארגון, לדוגמה אתר האינטרנט שלו או כתובות דואר אלקטרוני שבבעלותו. באופן זה, דף זה מצוי באתר האינטרנט של HostGuru.Net, שם דומיין השייך לנו. כך גם דוא"ל שיישלח ל- webmaster@HostGuru.Net או ל- sales@HostGuru.Net יגיע אלינו. בדיוק כמו לשם מותג או ללוגו של חברה, לשם דומיין יש ערך שיווקי רב כאשר לקוחות ולקוחות-בכח מזהים את שם הדומיין ומשייכים אותו עם הארגון.

מאות מיליוני שמות דומיין כבר נרשמו ברחבי העולם ורבבות רבות בישראל, ולפיכך רצוי לרשום את שם הדומיין המתאים לארגון בדחיפות - לפני שייחטף על ידי המתחרים!

רכוש מהר פן ירכוש אחר!

השם יכול להיות בגודל של עד 26 תווים, כולל אותיות אנגליות, ספרות ומקפים בלבד. לא ניתן להשתמש במקף בסוף או בתחילת השם.

נשמח לרכוש עבורך את שם הדומיין בין אם מדובר בכתובת דומיין ישראלית (mysite.co.il, mysite.org.il) או בכתובת דומיין בינלאומית (mysite.com, mysite.org, mysite.net) .

האם העסק שלך זקוק לשם דומיין עם סיומת אחרת? ישנן סיומות רבות ושונות ונשמח לייעץ לך בנושא. צור איתנו קשר.

www.